Вызов замерщика

Ваше имя
Please type your full name.
Телефон
Invalid email address.
Сообщение
Invalid Input
Защитный код Защитный код
Ошибка в заполнении поля

Работа с клиентомРабота с клиентом

Каждый клиент получает консультацию, скидку, а так же качественный натяжной потолок!

Отзывы о насОтзывы о нас

Каждое мнение о нашей работе очень важно для нас, поэтому мы всегда открыты для Вас!

Кредит - за та проти


Кредит - за та проти

У сучасному світі, коли різноманітність товарів мимоволі ріже око, дуже хочеться придбати ту чи іншу річ. Будь-то побутова техніка, яка вже є у ваших знайомих, і ви із заздрістю споглядаєте її, чи одяг, який ваша кохана хотіла б неодмінно придбати. Але тут і зараз у вас немає цієї суми грошей. І у вас відразу виникає питання: «Що робити?». Споживчий кредит - це і є відповідь на ваше запитання.

Згадаймо про наші можливості раніше. Без грошей не здійсниться жодна мрія про покупку речі, що полюбилася. Але тепер все набагато простіше. Варто лише захотіти і будь-який банк надасть вам таку можливість. Якщо у вас немає грошей або просто є їхня частина, споживчий кредит, який надає Ваша Готивочка, вирішить цю проблему.

Всі ми знаємо, що існує і такий тип людей, які просто не вміють заощаджувати, або просто живуть сьогоденням, не відкладаючи гроші на чорний день. З кредитом, ви будете зобов'язані стати фінансово дисциплінованим. В першу чергу ви сплатите кредит, а потім вже розпоряджуйтеся грошима на власний розсуд.

Ось, наприклад, ми вже маємо різні побутові прилади, але нам, усім, хотілося б мати більш модернові, більш функціональні, що полегшують наш повсякденний побут. Тим більше, сучасні технології це дозволяють. Але ми не маємо такої можливості. Ось цієї хвилини ми і наважуємося взяти кредит.

Кожен із нас цієї хвилини повинен пам'ятати, що може стати кредитоманом. Взявши в кредит одну річ, він подумає: «А чому я не можу взяти ще й ще?». Але в той момент він не думає, чи зможе він сплатити все це, чи будуть у нього такі фінансові можливості? А тільки потім, з жахом, думатиме про скоєне, і шукати будь-якими способами суму, що бракує.

Але є й інша категорія людей – противники кредитів. Вони не хочуть сплачувати зайві відсотки банку. «Навіщо переплачувати, якщо можна накопичити та купити!» - Так думають вони. Або такі люди, які не прив'язані до одного місця проживання. Вони часто роз'їжджають, і кредит їм недоречний, адже він перешкоджає їх так званим поїздкам. Так думають люди, які не мають родини. Як тільки він стане сімейним, напевно скористається хоч раз у житті кредитом.

Якщо розсудити, то кредит – справа потрібна! Але цим фінансовим інструментом ми повинні користуватися так, щоб згодом не шкодувати про вчинене. Для цього ми зобов'язані уважно оцінити всі умови щодо надання кредиту та свої фінансові можливості. Наприклад, на Заході люди можуть дозволити собі більше половини зарплати віддавати на оплату кредитів. А в Україні, звичайно, це поки що проблематично, оскільки цю частку зарплати ми проїдаємо та витрачаємо на оплату комунальних платежів.

Тож користуємося розумом, а не поривом своїх бажань і пам'ятаємо, що споживчий кредит це фінансовий інструмент, який діє правильно лише за здорового глузду!


Читайте также...

Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!